Úvod » 1. liga žen » Výsledky + komentáře

Ženy postupují na Final Four!!!!!!

publikováno 28.04.2024

Potřetí v řadě se podařilo ženám postoupit na závěrečný turnaj, který se bude konat 4.-5.5. na BA Spartě. Našim semifinálovým soupeřem budou hráčky ze Sokola Nusle, druhou semifinálovou dvojici tvoří BA Sparta a Pečky.  Gratulujeme!!!  Děkujeme fanouškům za podporu v hledišti.

BK Strakonice BK Havířov    57 : 60  pp (12:18, 30:28, 42:40, 52:52)

K prvnímu utkání jsme odjiždely do Strakonic, kde je vždy těžké vyhrát. Vstup do utkání se nám povedl, ujaly jsme se vedení v první čtvrtině, bohužel ta druhá byla v roli soupeřek. Zbytek utkání byla přetahovaná o každý bod, nás trápila velmi nízká úspěšnost v zakončení ze všech pozic, ale utkání jsme dovedly až do prodloužení, ve kterém jsme byly šťastnější.

Body:  Halátková T. 20 (2x3, TH 6/6), Válková L. 16 (2x3, 6/4), Menšíková K. 6 (2x3), Busková G. 6, Bačová A. 5 (1x3), Bělicová E. 5 (2/1), Šandová T. 2, Szabó V., Brodová K.

BK Havířov - BK Strakonice   75 : 71 (20:25, 37:42, 58:53)

V domácí odvetě jsme do utkání nevstoupily vůbec dobře, nebyly jsme schopny pokrýt pivotky soupeřek. Do druhého poločasu jsme vstoupily se zónovou obranou, na kterou soupeřky nenašly recept a my jsme utkání dokázaly otočit a vyhrát tuto sérii.

Body: Halátková 16 (4x3, TH 4/4), Válková L. 14 (3/2), Menšíková 13 (3x3, 2/2), Bačová 8, Bělicová 8, Busková 8 (4/2), Szabó 7, Šandová 1 (1/0), Brodová