Úvod » U14 - mladší žákyně » Výsledky + komentáře

Důležitá výhra nad SBŠ!!!

publikováno 28.04.2024

SBŠ Ostrava B - BK Havířov   50 : 71  (10:7, 29:24, 37:46)

Body: Kocourková V. 25 (3/1), Heincová 15 (1x3), Brudná E. 13 (5/3), Hasilová 6 (2/0), Olšáková 5 (2/1), Magyaricsová 4 (2/0), Mintělová 2, Martínková 1 (2/1), Hýlová, Kopčáková (2/0), Šindlerová, Šuniarová, Zacharová, Vítková, Anlauf

V sobotu jsme do půle hrály vyrovnaně. Měly jsme více střeleckých možností, ale bohužel nepřesných. Od 3Q jsme postupně nabíraly vedení, zlepšíly jsme obranu i koncovku.  V druhé půli jsme byly lepší a zaslouženě vyhrály.

K2 Prostějov - BK Havířov       70 : 63  (10:11, 35:28, 49:55)   Drama do poslední chvíle!!!

Body:  Heincová 20 (7/2), Brudná E. 18 (4/2), Kocourková V. 14 (2/2), Hasilová 5 (2/1), Martínková 4 (4/0), Magyaricsová 4 (2/2), Mintělová 2, Šindlerová, Hýlová, Mintělová, Vítková, Olšáková

V Prostějově byla hra na hřišti od počátku vyrovnaná.  Na obou stranách se hrálo rychle dopředu a celoplošně bránilo.  Nechaly jsme na hřišti všechno a hrály na hranici svých možností.  Po dobu celého zápasu jsme se musely srovnávat s nevyrovnaným výkonem rozhodčích, kteří průběh utkání výrazně ovlivnili. I tato zkušenost je pro nás velká škola basketu a musí nás posílit do dalších utkání.

Mladší žákyně odehrály o víkendu svá poslední utkání a zajistily si postupové místo do žákovské ligy U15 pro příští sezonu. K oporám týmu patřila Eliška, Valča a Verča, ke kterým se postupně přidávaly další hráčky.  Holky se výborně sehrály a každým zápasem byl jejich výkon lepší.  Za odvedené výkony všem patří velká pochvala. Rodičům děkujeme za pomoc s odvozem a velkou podporu na tribuně.