Úvod » 2021 - 2022 » U17- liga dorostenek

Důležité výhry v Pelhřimově a doma nad Bruntálem

publikováno 14.03.2022 (aktualizováno 30.08.2022)

Pelhřimova si vezeme důležitou výhru. Utkání bylo velmi vyrovnané, do poločasu se hrál na obou stranách velmi ofenzivní basketbal a padlo hodně bodů. Ve 3Q na nás dolehla únava a neproměňovaly jsme spoustu jasných šancí. Soupeř se dostal do vedení, které si držel až do 38.minuty. Závěr patřil našim holkám a i přes minuté 4 TH v poslední minutě jsme zvítězily. Výraznou oporou byla dnes Míša Hrbáčová, která nás bodově táhla. Pochvalu však zaslouži všechny hráčky, které odvedly skvělou práci na útočném doskoku v závěru utkání.

Body: Hrbáčová M. 30 (TH 26/14), Náplavová A. 12, Hejlová J. 11 (TH 11/3), Hrabovská T 10 (2/0), Doležajová E. 6 (2/0), Mančiková K. 4,, Zvolánková K. 2 (4/0), Pavelková T.

BK Havířov - SK Bruntál  84 : 44 (21:8, 44:20, 66:28)

Kadetky podaly v tomto utkání velmi statečný výkon. Utkání odehrály prakticky v 5 hráčkách, do zápasu zasáhla po dlouhodobém zranéní na chvíli Bára. Přestože jsme hrály bez střídání holky odvedly velmi poctivý výkon na obou polovinách hřiště a k utkání přistoupily velmi zodpovědně. Zcela zaslouženě vyhrály vysokým bodovým rozdílem.

Body: Hejlová J. 26 (8/4), Hrabovská T. 24 (1x3, 6/3), Doležajová E. 24 (4/2), Zvolánková K. 8 (1/), Procházková P. 2, Doležajová B. 2